5 praktycznych fryzur na wakacje

with 1 komentarz

Letnie fryzury powinny być szybkie, proste i wygodne. Uczesane w lekkim nieładzie i pozwalające na swobodne spędzanie czasu a plaży czy basenie. Taka fryzura musi spełniać oczekiwania osoby, która ją nosi. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na wakacyjne upięcia.

 

Koczek

Dobrym rozwiązaniem na gorące dni jak również na wieczorne wyjścia będzie nieduży koczek. Doda Ci kobiecości, pozwoli poczuć się komfortowo oraz odsłoni Twoje ramiona. Dodatkowo będziesz wydawała się wyższa.

Do jego wykonania możesz użyć wypełniacza, który pozwoli Ci na szybsze i bardziej precyzyjne wykonanie fryzury.

To świetna opcja na plażę, bardzo wygodna, dzięki której ochronisz włosy przed olejkami i kremami z filtrem. Koczek może być w nieładzie, tak żeby fryzura była luźna. Możesz wyciągnąć kilka kosmyków włosów jeśli chcesz, aby upięcie bardziej pasowało do sportowego stroju.

Wygodny kucyk

Nosimy różne wersje kucyków. Najbardziej popularne są chyba wysoko uczesane końskie ogony. Często spotyka się także nisko upięte, na bok, ozdobione kwiatkiem czy przewiązane kosmykiem włosów.

Podobnie jak przy koku można wypuścić kilka pasemek, aby nadać naturalnego wyglądu. Możemy także wypuścić grzywkę i zaczesać ją na bok.

Taka fryzura sprawdza się w każdej sytuacji i zawsze jest praktyczna.

Klasyczny warkocz

Nic prostszego! Całe włosy zaplecione w klasyczny lub dobierany warkocz. Dla bardziej zaawansowanych można pokusić się o kłosa. Taka fryzura najlepiej wygląda nieutrwalona z delikatnym nieładem.

Z dodatkami

Możesz urozmaicić swoje włosy kolorowymi dodatkami. W końcu są wakacje i dobrze jest ożywić nieco swoją stylizację. Możesz użyć w tym celu szerokiej opaski, kokardki, kwiatów, wąskiej opaski z kwiatami, spinek czy koralików.

To elementy, które nie tylko urozmaicą Twoją fryzurę, ale także będą praktycznym elementem, który pozwoli pozostać włosom na swoim miejscu.

Zakręcone na opasce

Fryzura, która sprawdzi się szczególnie na wieczór. To romantyczne upięcie, które ładnie wygląda zarówno do sukienki jak i szortów.
Do jej wykonania będzie potrzebna Ci materiałowa opaska i szczotka. Należy zrobić przedziałek z boku głowy i założyć materiałową opaskę, która będzie zachodziła na czoło. Weź pasemko włosów przy twarzy i przełóż je do góry, zawijając dookoła opaski. To samo należy wykonać z pozostałymi włosami. Całość możesz utrwalić lakierem, a po kilku godzinach noszenia takiej fryzury uzyskasz efekt pięknych loków.

One Response

  1. Michasia
    | Odpowiedz

    Większość wariantów już wypróbowałam, ciekawi mnie ta fryzura zrobiona na opasce. Chętnie sprawdzę, jak wygląda na moich włosach. Latem rozpuszczone włosy są torturą, dlatego wygodne upięcie to podstawa. Czekam na kolejne propozycje fryzur 🙂

Leave a Reply