Ciekawe prezenty świąteczne za 50 i 100 złotych

with Brak komentarzy

Wybór dobrego prezentu dla swoich bliskich bez wątpienia należy do najważniejszych zadań z jakimi musi zmierzyć się każdy, kto chce mieć faktycznie udane święta Bożego Narodzenia. Niekiedy może nam to sprawić sporo trudności; na pewno chcielibyśmy sprawić radość drugiej osobie kupując dla niej coś kosztownego i wielkiego, ale w większości przypadków zwyczajnie nie możemy sobie na to pozwolić.

Z tego też powodu warto pamiętać, że zawsze nawet przy stosunkowo niewielkim budżecie będziemy w stanie wybrać faktycznie dobry prezent. W tym artykule pomyślimy nieco nad pomysłami na prezent za 50 i 100 zł. Oczywiście, zupełnie coś innego ucieszy małe dziecko i osobę dorosłą, inna rzecz dobrze sprawdzi się jako prezent dla niego, inna – dla niej. Wszystkie te kwestie musimy wziąć pod uwagę, bowiem tylko wówczas wybrany przez nas podarunek będzie rzeczywiście udany.

Prezent do 50 zł 

Załóżmy, że na taki prezent możemy wydać 50 zł i szukamy czegoś dobrego dla dziecka. Na pierwszy rzut oka jest to właściwie niemożliwe, bowiem powszechnie wydaje się, że współczesne maluchy mają w tych dziedzinach bardzo wysokie wymagania i zadowalają je właściwie tylko kosztowne, elektroniczne gadżety. W praktyce nie jest to jednak prawda, bowiem istnieje chociażby mnóstwo zabawek dostępnych w niskich cenach, które sprawią dziecku wiele radości. Czasami prosty pluszak czy lalka będzie doskonałą propozycją, bowiem w praktyce mało które dziecko skupia się wyłącznie na nowoczesnych gadżetach. Zresztą, za 50 zł możemy kupić ciekawą grę komputerową lub bajkę na DVD z którą każdy maluch bardzo miło spędzi czas. Może się wydawać, że równie trudne zadanie mają przed sobą panowie szukający czegoś dla swojej dziewczyny lub żony. W rzeczywistości jednak za 50 zł kupimy chociażby szereg interesujących dodatków do odzieży. Nie musi to być oczywiście żadna kosztowna biżuteria; bardzo dobrą propozycją będą ręcznie robione ozdoby tego typu, które nie kosztują szczególnie wiele i równocześnie naprawdę ciekawie się prezentują. Szerokie możliwości będziemy mieli także jeśli chodzi o kosmetyki. 50 zł to również kwota zupełnie wystarczająca na prezent dla mężczyzny. Także i w tym przypadku można zdecydować się na ciekawy dodatek do odzieży – krawat czy muszkę. Panowie często lubią rzeczy i gadżety blisko związane z ich zainteresowaniami. Dla miłośnika muzyki idealną propozycją będzie zatem koszulka z ulubionym zespołem, dla fana historii – dobra książka o tej tematyce.

Prezent do 100 zł

Dysponując kwotą 100 zł mamy już znacznie szersze możliwości. W przypadku dzieci możemy zainteresować się bardziej zaawansowanymi zabawkami edukacyjnymi, dzięki którym będą one mogły dodatkowo rozwijać swoje umiejętności. Za 100 zł kupimy także sporo ciekawych elementów odzieży – nie jest wcale prawdą to, że małe dzieci nie lubią zbytnio tego typu rzeczy. Szukając prezentu za 100 zł dla kobiety warto zainteresować się nieco droższymi kosmetykami, lub jeszcze lepiej – ich zestawami. Dobrą propozycją mogą tu być nieco bardziej oryginalne rozwiązania takie jak kosmetyki mineralne; podobnie szerokie możliwości będziemy mieli jeśli chodzi o wybór biżuterii. Co prawda za 100 zł nie kupimy żadnych markowych butów czy płaszcza, ale i tak znajdziemy dodatki do odzieży takie jak chustki czy apaszki. Prezent dla mężczyzny również i w tym przypadku może być związany z pasją danej osoby. Panowie uwielbiają na przykład dbać o swój samochód – w tej kwocie możemy kupić wiele środków czystości o takim właśnie przeznaczeniu. Za 100 zł kupimy także portfel, etui na smartfona oraz całe mnóstwo innych akcesoriów tego typu, które przydadzą się w życiu codziennym.

Spory wybór prezentów w różnych cenach znajdziesz na: www.decobazaar.com/swieta-i-okazje-boze-narodzenie

Zostaw Komentarz