Dodatki dla Pana Młodego

with Brak komentarzy

Ślub jest wyjątkowym dniem zarówno dla młodej pary – mówi się, iż jest to pierwszy dzień nowego życia. I z pewnością też tak jest, dlatego każdy chce, aby dzień ten był niezapomniany i jak najpiękniejszy. Ważny jest wygląd pary młodej, wszak oczy wszystkich gości są skupione właśnie na nich. Panna młoda ma znacznie łatwiej – dla kobiet przeznaczonych jest wiele pięknych, ślubnych dodatków. Jakie będą jednak doskonałe dla pana młodego?

 


Pasek

Przede wszystkim należy odpowiednio dobrać rozmiar, aby ładnie się on prezentował. Nie można dopuścić, aby pasek po zapięciu nieelegancko zwisał. Dlatego też najlepiej jest zakupić pasek, kierując się prostą zasadą: do obwodu talii doliczyć 10-15 cm. Trzeba również koniecznie zwrócić uwagę na kolor klamry: powinna być ona dopasowana do koloru spinek do mankietów i innych ślubnych dodatków.

Szelki

Jeśli jakiś pan nie chce paska, może pomyśleć o doborze szelek, które nie pozwolą, aby spodnie nieelegancko opadały. Doskonale nadają się one do niezwykle eleganckich strojów, dlatego świetnie będą komponowały się ze smokingiem. Będą również dobrym wyborem dla panów z lekką nadwagą: optycznie wysmuklą i wyszczuplą sylwetkę. Powinny być kolorystycznie dobrane do koszuli.

Krawat

Ślubny, elegancki strój męski nie może obyć się bez krawata. Powinien być on dopasowany do koloru koszuli i garnituru pana młodego oraz kreacji panny młodej. Dobrej jakości krawat będzie prezentował się niezwykle elegancko.

Muszka

Jest elegancką alternatywą dla panów, którzy nie przepadają za krawatami. Jest wybierana szczególnie przez wysokich, smukłych mężczyzn. Elegancka muszka podkreśli podniosłość wydarzenia, jakim jest ślub.

Zegarek

Doskonałym dopełnieniem ślubnego stroju pana młodego będzie elegancki zegarek. Powinien on oczywiście harmonijnie komponować się z całą resztą ślubnych dodatków.

Warto postawić na prosty, klasyczny model na skórzanym lub metalowym pasku, w kolorze złota lub srebra. – podkreśla specjalista z portalu WnetWesele.pl.

Poszetka

Poszetka jest elegancką chusteczką, wsadzaną do kieszonki marynarki. Warto zadbać, aby była ona jak najwyżej jakości. Powinna być dobrana odpowiednio do koloru garnituru: do ciemnego jasna i odwrotnie.

Zostaw Komentarz