Jeśli Ty również nie masz się w co ubrać, to dobrze trafiłaś!

with Brak komentarzy

Mój dzisiejszy poranek wyglądał bardzo podobnie do innych. Wstałam, zrobiłam sobie kawę i stanęłam przed szeroko rozpostartą szafą ubrań. Stałam tak przez kolejne 30 minut. Kawa wystygła, mnie rozbolały nogi, a łzy zaczęły gęsto cisnąć się do oczu. Nie mam w co się ubrać! – stwierdziłam i poszłam spać dalej.

Moda jest dla mnie czymś bardzo tajemniczym, nieodkrytym i nieznanym. Wędruje po niej już od kilkudziesięciu lat i ciągle odkrywam nowe zakątki, coraz piękniejsze i przynoszące mi wielką radość.

Na tym blogu będę prezentowała Wam te najciekawsze miejsca, do których czasem nie potrafimy z jakiejś przyczyny dotrzeć. Modowy eden, którego niekiedy poszukujemy przez całe życie, na marne. Bo brakuje nam odwagi, bo zamiast słuchać serca słuchamy tego co jest trendy.

fashion

Jeździmy tylko tam, gdzie wędruje reszta osób. Boimy się podróży w nieznane, bo co by powiedzieli inni? Że jesteśmy dziwni? Że odstajemy od reguły? A może nie pasujemy do nich?

Nie mam się w co ubrać, nie dlatego, że nie mam się w co ubrać!

O nie to zupełnie nie tak. Moja szafa jest całkiem pokaźnie wyposażona. Nie lubię jednak dwa razy pokazywać się w tym samym komplecie, sukience czy stylizacji. Jakoś to do mnie nie pasuje. Moje zwariowanie na temat mody każe mi co rusz kompletować inne części garderoby, niekoniecznie nowe, ale inne. To dlatego większość swojego wolnego czasu spędzam na szyciu i przerabianiu staroci, znajdujących się w mojej szafie już ładnych parę lat. Tradycyjna bluzeczka ale z doszytymi frędzelkami nie będzie już tą samą nudną bluzeczką. Spódnica z doszytą koronką niczym nie przypomina tej w której ostatnio paradowałam na weselu znajomych. Właśnie o to chodzi!

fashion1

Czasem śmieję się, kiedy znajomi mówią: Ile ty masz rzeczy! Musisz być totalną zakupoholiczką!

Twierdząco potakuję wówczas głową i śmieję się z tych mało spostrzegawczych osób. A niech sobie myślą, że mnie stać!

Nie mam w co się ubrać… Nie mam do czasu, kiedy nie wpadnie mi do głowy nowy pomysł na przeróbkę. Niekiedy wystarczy kilkanaście minut by dostać olśnienia, niekiedy potrzeba godziny. Najważniejsze, że pomysłów na stylizacje nie brakuje!

Jeśli i Ty miewasz podobne problemy to dobrze trafiłaś. Razem z pewnością znajdziemy coś, co sprawi, że będziemy wyglądać świetnie!

 

dzwony

sweter

 

fashion4

fashion5

 

Źródła zdjęć: pinterest.com

Zostaw Komentarz