Najlepsze marki kosmetyków dla mężczyzn

with Brak komentarzy

Na rynku drogeryjnym pojawia się coraz więcej marek zajmujących się tworzeniem kosmetyków dla mężczyzn. Warto sprawdzać te nowe, ale też nie warto od razu porzucać tych starych. Drodzy Panowie, przedstawiamy Wam kilka najlepszych marek kosmetyków dla mężczyzn, między innymi: Captain Fawcett, Apothecary 87, czy Pomp & Co.

Captain Fawcett

Captain Fawcett to najbardziej legendarna marka kosmetyków dla mężczyzn wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Zaczęło się od tego, że kapitan Percy Fawcett, słynący ze swoich zawsze perfekcyjnie podkręconych wąsów, postanowił zebrać załogę i wyruszyć w podróż wokół Ziemi. Tak też się stało, jednak po ekspedycji płynącej ku rzece Ubangi, czyli dopływie rzeki Kongo, w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął po nich ślad. Co ciekawe, nigdy nie odnaleziono nic poza kufrem, który niemal sto lat później pojawił się na pewnym bazarze. W należącym do kapitana kufrze znajdowały się mazidła i receptury. Jak się okazało, wszystkie one stanowiły autorskie dzieło Fawcetta. Przemysł kosmetyczny postanowił to wykorzystać i zbudować na ich bazie markę tworzącą kosmetyki dla mężczyzn. W ten sposób powstała marka Captain Fawcett słynąca nie tylko  wosków do wąsów, ale też z olejków. W swoim asortymencie marka zawiera takie kosmetyki jak olejek Captain Fawcett Private Stock, olejek Captain Fawcett Booze & Baccy, olejek Captain Fawcett The Million Dollar oraz olejek Captain Fawcett Barberism.

Apothecary 87

Apothecary 87 to najbardziej męska marka kosmetyków dla mężczyzn wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Gdy Sam Martin odziedziczył bar, postanowił go prowadzić jak najlepiej, aczkolwiek na przeszkodzie stał jego chłopięcy wygląd, przez który nie traktowano go poważnie. W związku z tym zapuścił zarost i od razu stał się wizualnie dojrzalszy, a co za tym idzie poważniejszy. Pokochał go i dbał o niego jak tylko potrafił. W barze spotykał jednak mężczyzn pachnących zniewieściale za sprawą ich olejków do brody. Wreszcie zaczął niczym farmaceuta w aptece wyrabiać własne mikstury. Otóż obrał za cel stworzyć olejki do brody fantastycznie nawilżające i męsko pachnące. Dał tym początek marce męskich kosmetyków Apothecary 87. W jej asortymencie główne miejsce zajmują olejki do brody takie jak olejek Apothecary 87 Original Recipe o zapachu drzewnych oraz olejek Apothecary 87 Vanilla & Mango o zapachu kwiatowo-owocowym.

Pomp & Co.

Pomp & Co. to marka kosmetyków dla mężczyzn ukazująca co znaczy prawdziwa solidarność plemników. Założyli Ją bracia o nazwisku Pomp. Łączyły ich nie tylko więzy krwi, ale też pełne pasji zamiłowanie do fryzjerstwa i barberingu. Prowadzili oni swój zakład strzygący mężczyzn i postanowili w nim stosować swoje kosmetyki. Tak oto powstała ich własna marka, która z Irlandii rozprzestrzeniła się po Europie. Pomp & Co. słynie głównie z pomad do włosów. W ofercie znajduje się pomada nabłyszczająca Pomp & Co. Pomada oraz pomada matująca Pomp & Co. Hair Creme. Obie skutecznie układają każdy rodzaj włosów, a ponadto pierwsza nabłyszcza, a druga matuje.

Najlepsze marki kosmetyków dla mężczyzna znajdziesz w Beardman.

Zostaw Komentarz