Niesamowite prezenty na 30 urodziny – 5 inspiracji

with Brak komentarzy

Prezent na 30 urodziny musi być wyjątkowy. Podaruj bliskiej osobie coś, co na długo zapadnie jej w pamięć. Poznaj propozycje niebanalnych upominków urodzinowych, które sprawią radość i podkreślą szczególny charakter tak ważnego święta.  

Kurs driftingu

Pasjonatom motoryzacji bez wątpienia spodoba się profesjonalny kurs driftingu. Niezwykły prezent w postaci vouchera zapewni moc ekstremalnych przeżyć. W trakcie lekcji z instruktorem można poznać tajniki prowadzenia pojazdu oraz driftingu. Zdobytą wiedzę uczestnik kursu przetestuje na torze, poprzez szaloną, superszybką jazdę specjalnym samochodem. W trosce o bezpieczeństwo kierowcy auto wyposażono w sportowe zawieszenie i klatkę ochronną. Jeśli solenizant lub solenizantka uwielbia niecodzienne wrażenia, voucher okaże się doskonałym podarunkiem.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Innym niesamowitym prezentem na 30 urodziny będzie lot w tunelu aerodynamicznym. Dzięki voucherowi obdarowana osoba doświadczy czegoś nietypowego. Zastrzyk adrenaliny i wszechogarniające poczucie wolności towarzyszą człowiekowi unoszącemu się w strugach powietrza. Ze względów bezpieczeństwa początkującym towarzyszy instruktor udzielający praktycznych wskazówek. Tunel aerodynamiczny to pionowa tuba generująca strumienie powietrzne o prędkości 320 kilometrów na godzinę. Obdarowani voucherem mają szansę wznosić się na 15 metrów i spróbować nowej aktywności, która być może stanie się ich kolejną pasją.

Niewidzialna kolacja

Intrygującym upominkiem wręczonym z okazji 30 urodzin jest voucher na tak zwaną niewidzialną kolację. Uczestników nietypowej uczty prowadzi się do całkowicie zaciemnionej sali. Kelnerzy wyposażeni w noktowizory pomagają zająć miejsce przy stole i serwują smakoszom trzy dania: przystawkę, danie główne i zimny napój. Doświadczony szef kuchni, przygotowując wszystkie specjały, zadbał o to, by każdy z nich miał niezwykły smak i konsystencję. Osoba obdarowana voucherem, razem z zaproszonym przez siebie gościem, w ciemności próbuje podanych potraw i usiłuje odgadnąć ich składniki, polegając na swoich zmysłach. Uczestnicy niewidzialnej kolacji doświadczają niestandardowych kulinarnych doznań. Zobacz ten wspaniały prezent na 30 urodziny w SuperPrezenty.pl. Znajdziesz tam również inne wyjątkowe propozycje podarunków.

Kurs DJ

Jeśli bliska Ci osoba kocha muzykę, zawsze rozkręca imprezy i chce zostać profesjonalnym DJ-em, podaruj jej voucher na indywidualny kurs. Wejściówka okaże się doskonałym upominkiem także dla osoby, która po prostu lubi dobrą zabawę. Pod okiem doświadczonych DJ-ów uczestnik lekcji nauczy się miksować utwory, udoskonali swoje umiejętności i dowie się wielu ciekawych rzeczy o sprzęcie audio. Imprezowy kurs może być rewelacyjnym wstępem do dalszej nauki.

Voucher do teatru

Voucher do teatru to świetny pomysł na prezent dla amatorów rozrywki na najwyższym poziomie. Komedie bawiące do łez, błyskotliwe dialogi, cięte riposty i zwariowane farsy -wręczając solenizantowi bilety do Teatru Capitol, zapewnimy mu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Voucher ważny przez 12 miesięcy można wykorzystać na dowolny spektakl. Obdarowana nim osoba sama zadecyduje, którą sztukę obejrzy. Capitol łączy w swojej formule teatr i klub muzyczny, co czyni go jednym z ciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Warszawy.

Trzydziestka to przełomowy moment w życiu człowieka. Warto zatem uczcić przekroczenie symbolicznego progu poprzez wręczenie niebanalnego prezentu pozostawiającego cudowne wspomnienia.

 

Zostaw Komentarz