Oryginalne prezenty dla mężczyzn – propozycje Decobazaar

with Brak komentarzy

Kupić prezent mężczyźnie nie jest łatwo. Zwykle kończy się to tak, że panowie dostają skarpetki, perfumy lub alkohol. Może warto jednak od czasu do czasu zaskoczyć swojego mężczyznę bądź przyjaciela nietuzinkowym prezentem? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów.

Elegant

decobazaar.com

Dla każdego pana, który lubi połączenie elegancji z nowoczesnością idealnym prezentem będzie drewniana mucha. Można ją łączyć z eleganckimi jak i casualowymi koszulami co czyni ją bardzo uniwersalną.

 

Fan ciemnej strony mocy

decobazaar.com

Na pewno znasz swojego faceta bądź przyjaciela na tyle żeby wiedzieć, że jest sympatykiem serii Gwiezdnych Wojen. Nie ma możliwości, żeby nie uronił łzy wzruszenia otrzymując pendrive z postacią Lorda Vadera. Prezent trafiony!

 

Kawosz

decobazaar.com

Chyba każdy potrzebuje codziennego, porannego ożywienia aromatyczną kawą. A kawę najlepiej pije się z własnego kubka. Zastanawiając się nad prezentem dla bliskiego nam kolegi czy chłopaka warto wziąć pod uwagę kubek, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Super!

 

Ideał męski

decobazaar.com

Twój facet to chodzący ideał? Na pewno będzie mu miło kiedy się o tym dowie. Jeśli chcesz aby wszyscy mogli się przekonać jakiego masz super chłopaka/męża – sprezentuj mu koszulkę z napisem „chodzący ideał”. Na pewno nie będzie chciał jej ściągać.

 

Uzależniony od pizzy

decobazaar.com

Dla Panów, którzy mogliby jeść pizzę codziennie świetnym a zarazem zabawnym prezentem będzie poduszka w kształcie pizzy. Poduszka oprócz tego, że pozwoli na spokojny i smaczny sen, będzie atrakcyjną ozdobą pokoju.

 

Biznesmen

decobazaar.com

Mężczyznom, którzy większość swojego życia spędzają w garniturze zdecydowanie przydadzą się spinki do mankietów. Warto aby spinki miały jakiś zabawny motyw np. podobizny Flip i Flapa co na pewno pozwoli chociaż na chwilę zapomnieć o sztywnym charakterze pracy.

Jest wiele pomysłów na to co można sprezentować mężczyźnie. Mężczyźni lubią rzeczy przydatne, zabawne oraz z pomysłem. Warto więc poświęcić chwilkę na zastanowienie się czego nasz chłopak/mąż/przyjaciel może potrzebować aby nie kupować kolejnych skarpetek czy butelki niekoniecznie lubianych perfum.

Więcej oryginalnych prezentów dla mężczyzn znajdziesz tutaj. 

Leave a Reply