Na luzie

Blogi modowe – 5 najpopularniejszych stron

Swoją popularność zawdzięczają naturalności i dobremu kontaktowi z czytelnikiem – blogi modowe przezywają swój złoty okres. Dzięki kreatywności, ich twórczynie podbijają serca nie tylko zwykłych dziewczyn, ale i reklamodawców, którzy są chętni do współpracy. Które blogi cieszą się w Polsce największą popularnością?

1. Maffashion

Niezaprzeczalnie królowa blogów modowych. Na swoich kontach społecznościowych zrzesza miliony ludzi z całego świata. Liczne kampanie reklamowe i świetne wyczucie stylu otworzyły Julii Kuczyńskiej bramy do show biznesu. Zapraszana na liczne pokazy mody w kraju i zagranicą, zachwyca swoimi stylizacjami krytyków modowych. Ta filigranowa kobieta uwielbia to co robi i świetnie jej to wychodzi.

2.Jemerced

Jessica Mercedes to stała bywalczyni wszystkich pokazów mody na całym świecie. Swój blog przekształciła w prawdziwy portal modowy, na którym oprócz jej stylizacji, możemy znaleźć najważniejsze nowiki ze świata mody i obowiązujące trendy. Stylizacje, które przygotowuje doceniane są w najważniejszych magazynach na świecie, np. przez Vouge’a czy Elle.

3. Fashionelka

Jej styl krytycy oceniają jako typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Mimo, że aktualnie prowadzi bloga lifestylowego, często na jego lamach publikuje swoje klastyczne stylizacje. Umiejętnie łączy drogie dodatki do projektantów z propozycja z sieciówek. jej kolekcja torebek wprawa w osłupienie i jest powodem zazdrości niejednej z nas.

4. Macademian Girl

Styl Tamary Gonzalez Perea jest bardzo specyficzny i mimo, że wiele kobiet ma inny styl, chętnie przeglądają jej bloga. Doceniana przez krytyków za zabawę kolorami i fakturami, stale zadziwia nas swoimi stylizacjami. Dużą popularność przyniósł jej udział w programie telewizyjnym Agent Gwiazdy. Zawsze podkreśla, że moda jest jej pasją, dlatego od jakiegoś czasu ma własną rubrykę w magazynie Grazia.

5. Pani Ekscelencja

Swoim fanom dała się poznać jako urocza dziewczyna, znana z swojego slodkiego stylu. Na przełomie lat jej styl zmieniał się, jednak charakterystyczne ogniste włosy zostały do dziś. Na jej blogu aktualnie możemy znaleźć stylizacje streetwear’owe, przelatane kobiecymi dodatkami. Przez ostatni rok na jej profilach społecznościowych można było obserwować walkę o piękne ciało, które dziś zachwyca wielu fanów.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. esesam says:

    Lista warta śledzenia, dzięki

  2. Stefania says:

    Super zestawienie! Znam wszystkie Panie i śledzę ich profile w mediach społecznościowych. Zapewniają masę inspiracji w kwestiach modowych, więc polecam zapoznać się z ich twórczością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *