Porady

Jak przygotować się do ślubu – rady dla pana młodego

Dzień ślubu widziany jest jako najważniejszy dzień w żuciu szczęśliwej pary młodej. Obok szczęścia i niesamowitej radości z pewnością młodym towarzyszy również stres, który można zminimalizować dzięki odpowiednio wcześniejszym przygotowaniom. Pannie młodej rad udziela zazwyczaj cała rodzina i wszystkie bliższe i dalsze przyjaciółki, służące pomocą o każdej porze dnia i nocy. A co może zrobić pan młody, by odpowiednio przygotować się na dzień ślubu?

Garnitur

Cóż, najważniejsze jest, jaką suknię ma twoja wybranka- do ty musisz dostosować krój garnituru i kolor koszuli do jej kreacji. Jeśli twoja wybranka stawia na tradycyjną biel i prosty, skromny krój sukienki najlepiej będzie wybrać klasycznie czarny, granatowy garnitur z kamizelką i śnieżnobiałą koszulką. Jeśli panna młoda woli znacznie bardziej ekstrawaganckie kreacje, możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wybrać garnitur w pastelowych kolorach. Przede wszystkim jednak musicie wyglądać harmonijnie więc dobór stroju powinien być przemyślany przez was oboje. A na wszelki wypadek i tak ostateczną decyzję lepiej zostawić wybrance.

Szczegóły uroczystości

Warto, abyś doskonale wiedział, co wydarzy się na weselu, by zbytnio się nie zaskoczyć. Wspólnie z narzeczoną ustalcie, jakie elementy zabawy wam obojgu odpowiadają, wyeliminujcie te, które są według was nieodpowiednie. Nie musisz przecież zgadzać się na wszystko- to ma być wasz dzień, więc z pewnością dojdziecie do porozumienia i zorganizujecie całą uroczystość tak, abyście obydwoje byli zadowoleni. W miarę możliwości lepiej też włączaj się w przygotowanie do uroczystości – dzięki temu żadne mało przyjemne, niespodziewane atrakcje cię nie zaskoczą, a wybranka będzie szczęśliwa, że interesujesz się waszym dniem i pomagasz jej we wszystkim. Możesz na przykład podpatrzeć, o co pytają ludzie, którzy też biorą ślub na forum, np. tutaj http://www.wnetwesele.pl/forum-slubne.

Przede wszystkim do uroczystości należy podejść ze spokojem i jak najmniejszą ilością stresu i nerwów. Nie przejmuj się nieistotnymi detalami – martwieniem się nimi z pewnością zajmie się twoja ukochana, nie trać więc zimnej krwi i staraj się ją uspokoić. Wesele i ślub składają się z wielu elementów i niemal pewne jest, że jakiś drobny detal zostanie pominięty. Jednak jest to wasz dzień, więc przede wszystkim skup się na swojej świeżo upieczonej żonie i zabawie, jaka czeka was podczas wesela.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *