Porady

Wiosna, lato, jesień, zima – cztery oblicza kobiety!

Kobieta zmienną jest. To wiadomo nie od dzisiaj, nie od wczoraj… jak się jednak okazuje, każda z nas ma pewne stałe cechy przypisane odgórnie, z chwilą narodzenia. Jesteś wiosną, latem, a może zimą? Zobacz jak powinnaś się ubierać, malować i jaki kolor włosów, będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Wiosenny podmuch świeżości

To kobieta o bardzo jasne cerze, która łatwo się opala i zarumienia. Śniade rumieńce idealnie komponują się z zielonymi lub niebieskimi oczami oraz włosami w kolorze blond lub jasnym brązie.

Dla wiosny idealne będą kreacje w kolorze jasnego brązu oraz iskrzących barwach piasku. Z pewnością do twarzy będzie jej także w morskim błękicie, czerwieni oraz w różnych odcieniach zieleni. Niestety są także kolory, które mogą w tym wypadku się nie sprawdzić – będzie to czysta biel oraz róż.

 

źródło: strefa-kobiety.pl
źródło: strefa-kobiety.pl

Letnie marzenie o słonecznej plaży

Kobieta o cerze delikatnie oliwkowej, z reguły pokrytej piegami. Opala się bardzo szybko, ale bywa, że najpierw na czerwono. Niebieskie lub brązowe oczy idealnie współgrają z włosami w kolorze blond. Lato może sobie pozwolić na dużą różnorodność ubraniową. Najlepiej będzie się jednak prezentować w błękicie, graficie, zieleni oraz jasnoniebieskim.

 

źródło: glamki.pl
źródło: glamki.pl
źródło: kobietawielepiej.pl
źródło: kobietawielepiej.pl

Złota jesień

Charakterystyczna cera z licznymi piegami, wrażliwa na słońce w obliczu brązowych lub zielonych oczu – to kwintesencja kobiety jesieni. Włosy – zdecydowanie gęste, mocne i w kolorze kasztanów. Jeśli chcesz wyglądać dobrze powinnaś kupować ubrania w kolorze złotym, brązowym, granatowym lub ciepłe kolory ziemi. Unikaj różu oraz błękitu.

źródło: robbed72.blogspot.com
źródło: robbed72.blogspot.com
źródło: horoskop.wieszjak.polki.pl
źródło: horoskop.wieszjak.polki.pl

Mroźna zima

Jeśli Twoja cera jest porcelanowa, bez rumieńców a oczy mają ciemną oprawę, to z pewnością jesteś zimą. Możesz cieszyć się ciemnymi włosami oraz tym, że rzadko rumienisz się w trudnych sytuacjach.

W swoich stylizacjach wybieraj biele, beże i brązy. Nieco ciekawego animuszu dodadzą Ci także stylizacje kontrastujące z intensywną urodą: czerwienie oraz granaty.

źródło: w-spodnicy.ofeminin.pl
źródło: w-spodnicy.ofeminin.pl

źródło: vitalogy.pl
źródło: vitalogy.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *