Handmade

Srebrne broszki handmade – element biżuterii dla poważnych kobiet

Po latach ignorancji i zapomnienia ponownie wkradają się w łaski kobiecej biżuterii. O czym mowa? O broszkach! Małe, duże, błyszczące, kolorowe czy stonowane – modeli i wzorów jest mnóstwo. W tym sezonie nie bój się postawić na akcent w postaci broszki, najlepiej srebrnej, ręcznie wykonanej – element obowiązkowy dla poważnych kobiet!

Niewygodne błyskotki – nie każda sroka lubi błysk

Broszka to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za biżuterią. Brak przekłutych uszu czy uczulenie na metal może spowodować, że noszenie kolczyków stanie się niemożliwe. Istnieje także całkiem spora grupa osób, które nie mogą nosić biżuterii z jednego prostego powodu – pierścionki, bransoletki czy naszyjniki je denerwują i powodują, że nieustannie skupiają swoje ręce na założonych błyskotkach. W przypadku broszki taka mała nerwica natręctw jest wykluczona, co działa na niewątpliwą korzyść tej ozdoby.

Rzecz piękna, przydatna i praktyczna

Broszki to nie tylko stylowy dodatek do stroju, ale także element garderoby o wielu zastosowaniach. Pomoże podkreślić nam elegancję dobrze skrojonej marynarki czy kaszmirowego swetra, ale również pomoże przy szalu czy chuście. Dzięki broszce ładnie umiejscowicie go na swoim miejscu tworząc fantazyjny kształt wokół szyi.

Dodatki handmade – kwintesencja wyjątkowości

Broszki handmade przyciągają spojrzenia i podkreślają wyjątkowość ich właścicielki. Ozdoby wykonane ręcznie zawsze wzbudzają więcej zachwytu niż ich sieciówkowe zamienniki. Biżuteria handmade ma w sobie duszę i zawiera pierwiastek osoby ją wykonującej, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i chwytający za serce swoją wyjątkowością. Warto zainwestować w taki przedmiot, ponieważ jest to jednocześnie inwestycja w piękno, jak i dobrą jakość kupowanego produktu.

Srebro, złoto, a może… plastik?

Trendem tego sezonu są zdecydowanie srebrne broszki. Wszystkie materiały są oczywiście dozwolone, ale srebro triumfuje i zbiera najwięcej zachwytów. Dodatkowo bardzo łatwo połączyć je z innymi materiałami – przez swój neutralny kolor będzie pasować do wszelkiego rodzaju kamieni szlachetnych i materiałowych akcentów, jak na przykład filc czy zamsz. W końcu to materiał bardzo wdzięczny, łatwy w utrzymaniu i bardzo elegancki. Srebrne broszki to must have dla poważnych kobiet, które chcą wyglądać dostojnie, będąc jednocześnie stylowymi.

Najwyższa jakość w adekwatnej cenie

Broszki handmade wykonane są bardzo solidnie, dzięki czemu mamy pewność, że korzystamy z najlepszych jakościowo, nieszablonowych rozwiązań. W wielu przypadkach różnią się cenowo od propozycji dostępnych w sieciówkach, ale kupując tego rodzaju biżuterię handmade mamy pewność, że posłuży nam ona przez długie lata.

Szykowność, wytworność, gustowność

Elegancja to pojęcie bliskie wszystkim poważnym kobietom, które pragną dbać o swój wizerunek. Nic tak nie sprawi, że będziecie wyglądać dobrze jak srebrna biżuteria handmade, np. broszka. Skupi na sobie wzrok rozmówcy i spowoduje, że będziecie czuć się pewniejsze siebie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *